View Single Post
Old 23-03-2005, 22:10   #15
livia
Junior Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Senec
Posts: 20
Default jak na utikani

Ahojte,
pozorujem zaujimavu temu co sa tyka preskakovania plotu...Chcela by som len povedat, ze s preskakovanim mam "dobre" skusenosti a verte mi, ze platit pokazde susedom nie je ziadna sranda, raz to boli sliepky, potom odborne vytiahnute zajace , podotykam, ze na zajacincoch nebolo nic poskodena anilen dvierka...
Nasa sucka teraz uz 8 rocna nepreskakuje, zase ale si to vychutnava ten mladsi, preskocit nejaky 3m plot, to nie je ziadny problem, kotec ma asi cca 8x 3 metre ale uprimne povedane, mat psa v kotci, to ho mozem mat zrovna na retazi, cely den len prespi na bude , ziadny pohyb a pustat psa len ked pridem domov, tak to by som ho fakt musela chciet len pre zabavu, ked po robote vypustim psa z koterca a poviem, no pobehajsi moj maly...Ked mam pozemok tak chcem aby ho pes strazil...A verte mi , ze ziadne cevecko nie je take blbe, aby ked raz narazilo na elektricky drat, tak tam narazalo sustavne...ono si to dobre rozmysli...A ked uz ide o to, tak som videla Pavlovych psov, ked sme u neho boli a aj viac krat na inych miestach a psy nejavili ziadne znamky depresie alebo podobnych zalezitosti...Ja by som asi neuvazovala nad tym obojkom, ale budem hnusna, asi preto, ze by mali od obojku dost znicenu srst a na to som hakliva, zato drat okolo pozemku ano, poznam vela takych ludi, ktori ho uz v dnesnej dome maju a su skutocne velmi spokojni..a to nemaju cevecka
caute Livia
livia jest offline   Reply With Quote