View Single Post
Old 09-09-2010, 17:50   #44
Marinette
Junior Member
 
Join Date: Jun 2004
Location: Plzeň
Posts: 41
Send a message via ICQ to Marinette
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
A nebo by ses o něj mohla postarat třeba ty. Je hrozně jednoduché někoho litovat a nabádat ostatní ať se postarají. Je to už starší pes, jak víš, že se u chovatele nezměnila situace? Že třeba nemá možnost se o něj postarat? Já to nevím, ale příčí se mi lidi, kteří radí ostatní,m co by měli dělat, ale sami nehnou prstem.
Proč jsi tak kousavý, nic proti nikomu nemám a nikoho nenabádám.
Jen zastávám názor, že pokud si pořizuju psa, beru za něj odpovědnost na celý život. Pokud majitel zemřel, beru to.
Pokud si zakládám chov, nemohu se samozřejmě postarat o všechny své potomky, ale i tak bych měla mít určitou zodpovědnost.
O psovi ani kauze nic nevím, jen jsem chtěla upozornit, jestli někdo nepostrádá psa, tož vše. (Samozřejmě jsem si nepřečetla celé vlákno, ale jen poslední příspěvek, za což se omlouvám).

Jinak moje fenka je na ostatní CsV ostrá, protože byla pokousána od nezodpovědného majitele CsV...jinak bych třeba o tom i uvažovala.

Myslím si, že zrovna já zvířatům pomáhám jak se dá...můžeš to taky říct?
Pracovala jsem v neziskovce pro S.O.S pro koně, podílela se na umisťovací akci koček a koncertů na kterých jsem vystupovala zadarmo, aby výtěžek šel na pomoc zvířatům už mám taky pár za sebou. Pomáhat zvířatům by se prostě mělo. Takže tím prstem myslím hýbu.
Marinette jest offline   Reply With Quote