View Single Post
Old 13-03-2013, 23:11   #36
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Amen.



Tzn byloby pol biedy, gdyby Frank uzyl wilka... Ale miksem wilka jest tylko Doz od Satu. A sam Frank uzywa amerykanskich wolfdogow (ich fotki dala Daiva). To popsulo nie tylko charakter, ale i cala rase. AWD to mieszance roznych ras - nie ma tam ONka, ale sa husky, malamuty i "co tylko biegalo po ulicy".
Frank to pieknie ukrywa, ale trafiaja sie mu psy, ktore KOMPLETNIE nie przypominaja zadnej rasy. Na internet wedruja cenzurowane foty, ktore maja nakrecac sprzedzaz... Tylko na spotkania wilczakow we Francji stawiaja sie psy, ktore nikt z nas nie wzialby ani za wilka, ani za wilczaka, ale ktore maja rodowod FCI, ze sa czystymi "Frankowymi" CzW....

Ale i tu sie zmienia - coraz wiecej sie mowi, ze zrobia z nich nowa rase.... Wloscy Mutarowcy maja juz nawet swoj klub.
Heh, czyli jest jeszcze gorzej niż sądziłam...

Ok, wreszcie nie goni mnie spacer z psami, ani zajęcia, więc wrzucę swoją listę ulubieńców

Najpierw suki

- Beta & Bessy Vlčí démon
(czyli 'nasze' ciocie... między innymi to dzięki nim, śpi teraz koło mnie Cresilek )
Beta


Bessy


- Peymakilir & Południca z Peronówki
(Peyka - oczywista oczywistość, że ją uwielbiam! Jej oczy, ach!)

- Gwaihir z Peronówki i cała reszta 'G' dziewczynek


- Ylva z Peronówki


- An Bizzare Amant Gis
(za głowę )


- Ameyiza Lobin de la Torre
(czyli żeńska wersja Creska )


- nasze siostrzyczki Churel & Crocell z Peronówki

oraz wieeeeeeeele, wiele innych, ale niektóre juz zostały wymienione w tym wątku, więc nie będę się powtarzać
(m.in. Joha, Best Afrika, siostry Ż i w sumie wszystkie suki Margo, więc chyba już nie będę wyszczególniać )

A jeśli o psy chodzi, to uwielbiam Peronówkowych braci "Y", braci "U" oraz ich tatę Belke Outlaws Heaven, oraz oczywiście "G" - a szczególnie Gothmoga za piękny kolor Poza tym bardzo podoba mi się też Xtabai i jego tatuś Eligo, Draco... i tak dalej i tak dalej....

Uwielbiam też naszych wujków... tak bardzo, że aż wstawię ich zdjęcia
- Perkun z Peronówki


- Purson z Peronówki


- Caspar Grey Diamond


- Arimminum Olcan


Poza tym uwielbiam wspomniany już miot N Arimminum, a w szczególności Namanaslu

Bardzo podoba mi się też Unique Wolf, skoro przy Arimminum jesteśmy...

- Arimminum Unique Wolf


- Ian Gillan von der Wolfsschleife

A pięknych wilczaków jest dużo, duuuużo więcej
I chyba skończę już na dziś, za dużo piękności jak na jeden dzień :P

Edit: Zapomniałam jeszcze o...
- Bo Tasha
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013

Last edited by makota; 13-03-2013 at 23:55.
makota jest offline   Reply With Quote