View Single Post
Old 08-09-2011, 15:37   #91
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Jenže tohle zrovna dovedu do situace kdy mi o ni jít může... a když on udělá, že tam není, tak to jenom nahrává tomu, abych dostal po čenichu i já. Jak by se choval potom už je věc druhá. Ale právě jeho smysl pro klid pořádek a pohodu v těchhle situacích vždycky vyhrával až na tu poslední zkušenost. Jednou se stalo, že útočník neunesl, že mu kazím zábavu, udělal dva kroky směrem ke mně, ale ikdyž můj pes prakticky necení, tak stačilo zvednout ocas a vyloudit jenom klidný zabručení a bylo vyřešeno.
Jinak ne že by děti vyloženě nesnášl nebo je dokonce pokousal, případně nekdy udělalo nějaký něco jemu, ale když třeba pobíhaj po vlaku, křičej u toho, vztekaj se... prostě dělaj něco co je nepříjemný i mně a řikám si, že ty rodiče prostě nechápu, tak si na ně třeba štěkne nebo něco, ale dá prostě najevo, že tohle se mu nelíbí. Stejně to dělá i s aktivníma opilcema, nebo právě když někdo někoho někde mlátí. Vždycky mi to přišlo adekvátní situaci, ale když přede mnou stoují dvoumetrovej připitej puberťák taktéž naštvanej, že sem mu zkazil zábavu, tak mi jeho čumák vraženej do země a nepřítomnej pohled nepřišel zrovna vhod
Undertaker jest offline   Reply With Quote