View Single Post
Old 05-03-2012, 12:33   #51
mája
Junior Member
 
mája's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Blansko
Posts: 140
Send a message via ICQ to mája Send a message via Skype™ to mája
Default

Quote:
Originally Posted by Czertice View Post

Její vrčení nad jídlem bylo trestáno už od štěněte, pak už s tím nebyl problém. Akorát začne šíleně hltat, kdykoliv se přiblížíme, ačkoliv jsme jí nikdy ani kousíček nesebrali. Až později jsem si přečetla, že je dobré krom sáhnutí do misky a odebrání misky na chvilku nejen pochválit, když pes neprotestuje, ale s vrácením misky ještě vždycky tochu žrádla přidat. Možná by se teď o své žrádlo tolik nebála, ale nevím. Už jsem pár měsíců nekontrolovala, jak jsme na tom s hlídáním jídla, je mi jí trochu líto, jak to prakticky vdechuje aniž by si to žrádlo vychutnala;]
Nevím čemu se divíte, že hltají,prostě mají strach že jim to jídlo zas vezmete, psům do misky nelezu, dané kosti neberu, když projdu kolem nevrčí, když pohladím při kousání kosti sice zavrčí ale já to ignoruji jako bzučení včel, přesto nemám problém aby mi venku odevzdal nějakej fujtajbl pokud si ho už vezme...většinou stihnu FUJ dřív než to udělá...žijí ve smečce a proto ostatním musí dát najevo že se nemíní dělit, nenapadnou ani mě ani ostatní psy ani zbytek rodiny
__________________
Marie


http://www.cswolfdog.net
mája jest offline   Reply With Quote