View Single Post
Old 26-11-2010, 19:36   #11
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
o dar daugiau nieko pridet nereik? pas mus kai labai pikta tai dar zodis i kai kuriu raidziu padeda, is kart klauso
Čia Majuko tekstas būdavo, ne mano Ji mergaitė išauklėta ir nesikeikia.

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
Jep, gal todel apie mano sunis rajone ramu - ir i laukus einam ir i miesta ( na kad ir Sakiai, ale miestas su bankais ir pardem ir centras rajono, dar priedo ten kur suo "prie budos" ir nieko dar nebuvau aprekta ( isskyrus viena dieduka kuris aiskino kad suo einant pro jo langa ims ir pakakos.
Tiesą sakant, mes irgi sulaukiam daugiau gerų atsiliepimų iš praeivių, nei piktų. Pvz jei lyginsim, kiek kartų man sakė "kodėl šuo be antsnukio" ir "kodėl vargšiukas šuo su antsnukiu", tai... nu praktiškai lygiai susivestų O ir Bruknė, kai mato, kad einam link senamiesčio, įjungia ketvirtą pavarą, tai jau tik spėk kartu

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
irgi tiesa na as ivalioju pavest 4 sunis net jei ir truktelt bando ( lekiau tik karta kai ant 8 metru flexio du buvo ir nuo kalniuko )
o jei ka gal halti naudot, jei suo kreipia demesi nuskut ji galima uz mordockos? maciau dogam naudoja tie tai gi dvigubai stipresni nei cekai, manau ir cia padetu
Tai žinai, nevisos čia mes tavo ūgio ir stoto. Aš saviškę kai slidu kartais vos suvaldau Nu bet aišku Bruknė... klausyk, kada Vilniun važiuodama gal gali pagalį tą matavimo pasiimt?.. Ji kaip vėlyvos brandos... Jaučiu bus paaugus nuo bonitacijos... Arba čekai blogai savo šunis matuoja
Beje, nebūtinas tas antsnukis su žieduku po smakru - tiesiog kai šuo ima reaguot į kažką, į ką neturėtų, tereikia šūktelt vardu, sušvilpt, suplot rankom ir pakviest pabėgėt kartu kokius penketą metrų. Ir nebeįdomūs tie kiti šunys, čekas gi puikiai kontaktuojantis šuo
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline