View Single Post
Old 16-08-2010, 19:24   #46
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by Admin View Post
The photos in the database are only 300pix long - if you will change the size of the photo without cropping you will get only nice photo of snow with micro-wolfdog inside.
Anonymní admine beze jména, četl/a jsi můj příspěvek ze dneška v 15:53????
Asi ne - tedy ještě jednou a doporučuji se podívat na odkazovanou stránku!

"Pokud chcete argumentovat tím, že pes pak bude na náhledu "příliš malý", tak si dovolím podotknout, že za prvé má každý možnost se podívat na fotku ve velkém v galerii daného psa, za druhé já na svých stránkách také používám náhledy u infa o vrhu o velikosti 300 ob delší strany (přesně tedy 300x200) a je to zcela dostačující a alespoň mají fotky jednotný vzhled a stránka vypadá mnohem upraveněji - http://www.sotis.eu/Odchovy/vrh-c-sotis."

Pardon, ale začínám být už opravdu naštvaná..... (tohle oblbování o nutnosti ořezu zkoušejte laskavě na někoho jiného, ne na mě - na to se ve světě fotografie a postprocesu pohybuji příliš dlouho).

Takže ještě jednou a naposledy - zakazuji jakoukoli editaci mých fotografií kromě zmenšení pro DB při zachování poměru stran. A dále očekávám nápravu fotek tímto způsobem nevhodně ořezaných. Ještě jednou předem děkuji.

Helena
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote