View Single Post
Old 12-03-2012, 23:14   #17
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Naše starší fenka hooodně špatně nese když se hádáme, opravdu se v tu chvíli bojí, i když jí řikám, že ona je hodná. Nejdřív se vnucovala, jakoby si nás chtěla uklidnit, udobřit, později to začala řešit tím že chce pryč, raději jsem zavírala okna, když jsme doma něco řešili, když jsme bydleli ještě v paneláku, pže i když jïndy sebevražedné sklony nemá, v týdle situaci jednou chtěla odejít oknem..
Jo, napadl mě právě nádor, vím že potkani je mívají. Pochopila jsem že jste jich měli víc nebo několik po sobě a kor jestli je ti předchozí měli taky a pak umřeli ať už na nádor nebo něco jiného. Muže si to spojovat. Jenže i kdyby to cítil, že by kvuli tomu tak vyšiloval? "Přitažený" mi to přijde taky a ta noc - !? to je pravda ta nesedí! Ale ono nemocným je večer a v noci huř.. Předpokládám že v chování potkanů nějakou změnu nepozorujete. A v chování vašem? V poměrech - vztazích doma?
Taky mě napalo jeslti nemoh mít někdy večer, třeba bez vás nebo když jste spali nějakou traumatizující zkušenost a nespojuje si několik věcí dohromady? Nebo prostě zjistil že když bude hrát blázna tak si ho budete všímat.. ? Jenže z toho musí být sám unavený - neni?
Já bych zkusila někdy nasimulovat chystání se k spánku v jinou hodinu, třeba o weekendu po obědě, by mě zajímalo jestli by reagoval taky.. A nebo bych naopak někdy šla spát hodně pozdě nebo bez příprav. Ale pokud začíná vyšilovat dřív a dřív tak asi sám od sebe, tak to asi nebude mít vliv. Fakt je to zajímavý! ale hodně blbý když člk neví jak to řešit! A chápu že se myšáků kvůli tomu nechcete zbavovat, kor když s nima jinak vychází! Taková zvláštní alergie.. jenže z toho má evidentně uplný psycho! no ale ono to v podstatě nemusí být jima, jen se to muže zdát.. nemají myšáci třeba nějakou novou podestýlku, nebo žrádlo, ktery by mu vadila čmuchem(opravdu alergie?)že by to večer třeba víc vířili jak jsou aktivnější? nebo nový bydlení, hračku - co by mu vadilo zvukama?
A on někdy předtím na nějaký věci takhle "psycho" reagoval? nebo jen v tědle situacích?
Evidentně mu vadí něco vevnitř když nechce z procházky a asi i něco u myšáků když s nima nechce být v místnosti.. ale zajímavý, že jindy se mu líbí a ve dne s nimi muže být, i když zdá se čim dál tím míň. V podstatě už to není jen v noci pokud s nima nechce být ani než oschne(opadá ) z procházky.
Třeba se tak muže projevovat i žárlivost, i když by to bylo dost podivný.. Když se s myšákama mazlíte tak ale nevyšiluje, ani když se myšáci přiblíží k němu, třeba na ruce?
A teď když jsou potkani pryč tak je pohodě, uplně?
Ještě mě napadlo, nevim jestli potkanice bydlí v jedný kleci nebo odděleně? a nevím jak moc lze potkaní "smečku" nebo rodinku dělit (i kdyby dočasně) zkusit vrátit jen jednu a pak pro změnu druhou. Tím by se mohlo zjistit bud že mu vadí jedna nebo druhá nebo ani jedna samo o sobě, ale jen obě dohromady, jak se hašteří a nebo taky nic
My měli jen morčata, ale na ty naše čsv holky reagovaly dobře nebo vubec a dřív jsme měli doma křečky, ty v noci dělali pořádnej brajgl! ale to jsme neměli psy.
__________________
CHS Norský vlk
www.vlcanda.estranky.cz
http://vlcanda.rajce.idnes.cz/
Janiz jest offline   Reply With Quote