View Single Post
Old 14-04-2011, 21:01   #48
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Ja len ako drobna rada spoluorganizatora bonitacii a zvodov na SK (z hladiska techniky) - zacali sme pokial mozno nosit dva notebooky - kym na jednom sa uz zvadza, na druhom sa daju priijimat oneskorene prihlasky, a tiez sa da potom pouzit na vytlacenie hotovych veci. Chce to niekoho sikovneho k zosietovaniu oboch ntb ale potom to uz fici celkom pekne. Aspon tot moja skusenost. Skor je problem ked je malo ludi co by to mohli obhospodarit. Na druhej strane myslim ze aspon bazalna slusnost je pockat si na tie vysledky do konca akcie - organizatori by tiez najradsej isli uz domov, kde ich netrpezlivo cakaju deprivovane psiska.

A neda mi nevyjadrit sa aj k haravkam - ak niekomu (ako mne) hara suka dvakrat rocne po minimalne 30 dni (a rozvoniava este mesiac pred a mesiac po) tak si moc ten termin nenavybera. Ja som teda mala stastie a zrovna bonitaciu som trafila mimo harania, ale kazdopadne mi unikli minimalne tri vitazstva v triede, ked som sa rozhodla byt ohladuplna a s haravkou sa klubovej/specialnej vystavy nezucastnit...
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote