View Single Post
Old 29-11-2010, 08:52   #22
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Kas be ko, jei pamatai šunį iš anksto šmirinėjantį kažkur, tai problemos nėra nuvest savo šalin, kad nespėtų susidomėt. Bet žinai, būtų tokių įkyruolių, kurie įkandin bėga ir labai intensyviai puola mažylėliai Vaidį tai tokiais atvejais kilsteliu už antkaklio, ir vedu toliau ramiai, bet va kaip tokiu atveju kelis burbančius vilkus reiktų nuvest šalin - nežinau nors dabar prisiminiau, esu taip gi vedus Vaidį su Girium, o Giriui kaip žinia, nei jėgų, nei ūgio tai tikrai netrūksta bet jaučiu, kad tada aš turėjau daugiau jėgų, negu dabar
Vaiva, aš nepamenu tos istorijos, pasakok
Tai jei nepavyksta suvaldyt dviejų, tai vedžioji po vieną. Mes turėjom va vėl grifonus svečiuose, tai aš irgi negaliu išvest viena pati vienu metu ir tų dviejų mažėlių, ir Bruknės - į vieną ranką paimti nepatogu, grifoniukai malasi, šokinėja ir pan., o abiem užimtom rankom eit tai... ką aš žinau... Tai kai jie apsilanko, pavedžioju juos, paskui atskirai pavedžioju Bruknę ir jokios tragedijos.
Beje, dar mintis. Danijoj pernai buvau susitikus su Rolfu ir jo vilkšuniais Uno ir Xtreme (labai gera kompanija ) - tai jis sėkmingai du patinus, kurių vienas tuo metu dar buvo jaunas ir durnas, o kitas jau pasiruošęs visiems duot į kailį, vedžiojo ant ilgo diržo, kurio abiejose pusėse įtaisyta po karabiną. Tai kiek žiūrėjau aš į tą daiktą - labai patogu. Aišku, bet ir šunys auklėti normaliai.
O istorija paprasta - ėjom jau vėlokai (po vidurnakčio) su Brukne per senamiestį, sustojo kompanija, paklausė, kas per šuo, kol pasakojau, įvyko ten kažkoks kažkieno konfliktas... Nors mes su Brukne realiai tik pro šalį ėjom, bet buvom užsipultos, tipo šuo be antsnukio, mes jums policiją kviesim. Nu, sakau, kvieskit. Ir telefonu numerį priminiau. Ir palaukėm su Bruknele policininkų. Jie atvažiavo, jaunuoliai rėkia "tas šuo be antsnukio, jis mus apkandžiojo" (nieko net panašaus nebuvo). Bet policininkų būta protingų - pažiūrėjo jie į ramiai sėdinčią Bruknę, pamatė, kad šeimininkė irgi niekam į atlapus nekimba... ir liepė anai kompanijai skirstytis, kol neišvežė, o mes nuėjom ramiai namo. Net bart negavusios
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline