View Single Post
Old 28-06-2011, 11:25   #135
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

No čekal jsem kdo se ozve... opravdu ti přijde příspěvek paní inženýrky tolik přínosnej? Ano, jistě jsou tam věci, který jsou pro někoho nový, ale už jenom ta myšlenka, že DKK je vlastně nepodstatná... protože když má někdo fenu na který naseká 7 vrhů s Bčkama (v tom lepším případě), tak logicky musí bejt to vynikající zdraví v něčem jiným

Mimo to jsem chtěl jen připomenout co nám tu sama paní inženýrka napsala. A když už se jí tak zastáváš (nedivím se, na tebe sem byl taky zlej), tak by bylo dobrý abys aspoň věděla koho se snažíš obhajovat. Pro mě je to člověk, který má zvládnutou teorii a bohatou praxi, ale použije (jestli zneužije je diskutabilní) je výhradně pro své potřeby a cíle. (Teda pokud nemluvim o milionkrát omýlaných Mutarách). Myslím, že bez takových se obejdem a vůbec nejde o osobní spory, ale mám pocit, že právě tohle dělám pro naše plemeno a když paní inženýrka držela slovo, tak to pro ně dělala taky. Znám plno chovatelů, kteří nemají zdaleka odchováno tolik, nemají tolik zkušeností ani teoretických znalostí, ale nechovají se stylem "po nás potopa".
Undertaker jest offline   Reply With Quote