View Single Post
Old 18-04-2007, 15:50   #20
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Bylo by mi úplně jedno, jak zabřezla, kdy zabřezla a jak a kde jsou její potomci, kdyby se nenašlo pár darebáků, kteří se pomocí podvodů snaží tyhle křížence dostat do čistokrevného chovu ČsV. Máte pravdu Veroniko, že by mi mohlo být jedno, co je v Itálii, ale jak jste si jistě přečetla, minimálně jedno štěně je zřejmě již jako řádný ČsV v ČR (majitelem je Petr Malášek) a není tedy problém po uchovnění na něm legálně chovat. A to už mi jedno není, když i český chov bude zaneřáděn neznámými kříženci, kteří navíc mají zřejmě průkazy původu s falešnými údaji o rodičích. Jestli je Vám to jedno, mně tedy ne.
O nakrytí Lupíny psal sám pan Hrach přesně to, co bylo popsáno výše. Pan Hrach je zcela jistě svéprávný člověk a není to on, který nechal s pomocí falešných údajů a podvodem zapsat štěňata mezi československé vlčáky. To, že se tady někteří stále snaží obhajovat registraci (nikoliv existenci) Mutar svědčí o tom, kdo chce pomáhat československým vlčákům a kdo si na nich jen chce udělat jméno popř. vytřískat co nejvíce peněz z prodeje štěňat.
Pavel jest offline   Reply With Quote