View Single Post
Old 24-10-2006, 22:33   #10
Jenik
Junior Member
 
Jenik's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Praha
Posts: 97
Send a message via ICQ to Jenik Send a message via AIM to Jenik Send a message via MSN to Jenik Send a message via Yahoo to Jenik
Default Wolfku, wolfku

nechápu Vaše připomínky....Navážet se do Moniky, která toho pro čsv tolik udělala není dvakrát inteligentní nápad. Takovou ptákoviny, co jste stvořil může dle mého názoru vymyslet jen člověk, který zřejmě trpí závistí nebo malostí...Inu Moniko, máš to blbý, závist je holt svině! Pobavilo mne, když jste napsal, jak je super, že už je v klubu dle vás kompetentni chovatelská komise...Ta chovatelská komise, která dle mých informací, byla na členské schůzi zalezlá, a neměla (spíše nechtěla) možnost odpovídat na spoustu otázek, které by měly mít logický charakter.....O povaze saarlosů by se také dalo špekulovat...Oproti čsv jsou mnohem méně konflitkní, ale za to na úkor temperamentu(cvičitelnosti?), to ať spíše osvětlí můj favorit:-) Monika. Ale zajímalo by mne, zda by tento článek, kdyby byl cíleně mířen třeba proti Pavlovi nebo někomu z druhé strany, zda by zde zůstal....Toť otázka......
Jenik jest offline   Reply With Quote