View Single Post
Old 07-12-2010, 11:08   #16
BrunhoferovaV
Junior Member
 
BrunhoferovaV's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Praha 10
Posts: 52
Send a message via ICQ to BrunhoferovaV
Default

Quote:
Originally Posted by bambas View Post
Ale tak jsem to nemyslel zle, ale ve vetsine pripadu mi prijde, ze se majitele "malych" plemen zbytecne boji a nekdy jsou az hystericti. Ve vetsine pripadu se setkavam s tim, ze jdu se psem venku, na voditku, ale panicek s malym psem udela to, ze bere psa do naruci. A to socializaci jeho psa prilis neprospiva. Pak je pes hystericky, sotva se ho jiny vetsi pes dotkne, rve jak tur , popride na kazdeho steka apod. A tento trend pozoruji stale vic. V podstate neco na zpusob: malej pes poslouchat nemusi, ale velkej pes musi. POpripade "Vemte si toho psa" ackoli nic nedela a ratlik kolem nej skace jako hopik
Zbytečně? A ptal ses jich proč se bojí? Třeba mají důvod...
Bohužel velké holky do náručí nevemu, ale občas by se mi to hodilo.
Když se pes bojí tak to přeci není problém poslouchání nebo neposlouchání. Je to o náhodě zda venku potkám blba, co na mě za svým řítícím se psem řve, že ten pes nic nedělá...
Poslouchat by mělo všechno, to se určo shodnem, nicméně pro mě osobně je lehčí odkopnout ratlíka od čévéčka jak rvát ze špicky tu bulmastifku co mi jí napadla.
Zpátky k tématu - fenu co si "hraje" s malými psy až pištěj bych naučila povel dost.
BrunhoferovaV jest offline   Reply With Quote