View Single Post
Old 13-11-2011, 14:05   #8
Monci.t
Junior Member
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 2
Default Orkwolf

Jojo tak z osobni zkusenosti muzu potvrdit pravdivost clanku o Orkwolf. Jiz par let ziju v anglii a chtela jsem si poridit csv, bohuzel bylo velmi tezke si cevecko poridit jelikoz zakony anglie znemoznovali dovoz stenete do uk a tudiz jsem se snazila dopatrat zdali je mozne si stene poridit tady v uk. Nasla jsem tri tzv chovne stanice csv, tak jsem ze zacatku byla nadsena, ze se mi podari mit vlastniho pejska. Bohuzel osobni situace je opravdu otresna. Nejen ze zadne csv nechovaji, vsechno to jsou krizenci cehosi s cimsi a jen ze to vzdalene pripomina vlka coz je vlastne jedine kreterium o ktere temto radoby chovatelum jde. Hlavne ze se pejsci a fenky pak dobre prodavaji, protoze vzhled jde na dracku a oni na tom skvele vydelavaji. Ja osobne si po novem roce chci privezt stenatko csv z cech od opravdoveho chovatele a rozhodne neplanuju se venovat chovu tady v anglii. Radsi vynalozim naklady na cestu do cech abych pejska privezla za fenou nez abych jeho geny dala vsanc nejakym amaterskym pokusum k vyslechteni radoby superpsa, ktereho si nekdo poridi kvuli vzhledu a ktery nasledne skonci v utulku protoze budouci majitel jaksi nebude pocitat s povahovymi vlastnostmi domaciho mazlicka
Dekuji vsem za precteni meho prispevku a doufam, ze pokud vam jde opravdu o dobro psich potomku a vlastne i reputaci vasi chovne stanice, tak si dobre rozmyslite prodej stenatek temto pochybnym chovnym stanicim v anglii.
Monci.t jest offline   Reply With Quote