View Single Post
Old 13-02-2016, 20:43   #1
JuliaK
Junior Member
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 3
Default Otázka k Novoveska Lucie (chovatelská stanice Eden Severu).

Otázka k Novoveska Lucie (chovatelská stanice Eden Severu). Byl prodán štěně Elza Jr. Eden Severu, v Kazachstánu? Nebo byla prodána pouze rodokmen , štěně nebyl? Má chovatelská stanice Eden Severu pověst? Nebo u toho chovatelské stanice pověst ne? nebo Olga koupila rodokmen u Novoveska Lucie pro nelegální vyřízení mé štěně? Jsem se zeptala na tuto otázku Novoveska Lucie na Facebook . To ignorovala, nereagoval. Co je nevhodné.
Já jsem z Moskvy. Jsem Majitel dvou psů plemene. Psi byli přivezeny z Čech. V roce 2014 se u našich psů se rodí štěňata. Jedno štěně kupuje Olga Saileva, veterinární lékař ,ona z Alma-Ata , Kazachstán. Štěně fenka, přezdívka Amira,byla prodána smlouvou o prodeji, s určitými podmínkami. V roce 2014 v Kazachstánu se prodává štěně Quark z chovatelské stanice Od Uhoste. Kupující štěně-Olga Saileva. Nová majitelka štěněte rodokmen na štěně v Rusku nedělala. Že je v rozporu se zákonem. Z její strany bylo porušení smlouvy, podle níž se koupil štěně u mě. Později jsem zjistil následující. V roce 2014 v Kazachstánu se prodává ještě jedna fenka z chovatelské stanice Elza Jr. Eden Severu. Novoveska Lucie město Liberec. O mém štěně neexistuje žádná informace. Obracím se chovatelů z České Republiky. Pokud chcete dobrý život štěně, pak se neprodávají štěňata v Kazachstánu. Ptám se omluvit vám za překlad. Po formální žádost do Unie pes trenéři Kazachstánu, s vysvětlení tohoto problému.
JuliaK jest offline   Reply With Quote