Thread: Akaša ArQeVa
View Single Post
Old 29-03-2010, 10:52   #18
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Když komentář shrnu na suché minimum a nebudu komentovat obsah Jeníkova sdělení, tak tohle :

Quote:
Uvědomte si, že čvčko je nepovedeným plemenem, po všech stránkách, je krásným, ale problematickým na vzájemné soužití, ale je to pořád PES a ne VLK. Má pořád 70% - 75% krve NO. tak se snažte, ať na vás lidé nekoukají jako na exoty s nevychovanýmy psy, před kterýma budou utíkat. to fakt chcete, aby na vás lidé koukali jako na majitele pitů?

mi teda přišlo z velké části jako stěžování si na povahu plemene a ne na níže jmenované zdravotní problémy(zdá se mi, že jsi Jeníku mezi těma dvou příspěvkama docela obrátil):

Quote:
ale tím, že trpí docela hodně chorobama a to mi vadí. Nebo si myslíš, že slepota, dwarfismus, volné vazy, epilepsie, leukémie, infarkty, potravinové alergie, zhoršená reprodukčnost
tady jsem to chtěla dát takhle:

Quote:
já přece nedsuzuji plemeno za jeho povahové rysy ale tím, že trpí docela hodně chorobama a to mi vadí. Nebo si myslíš, že slepota, dwarfismus, volné vazy, epilepsie, leukémie, infarkty, potravinové alergie, zhoršená reprodukčnost

Last edited by Janiz; 29-03-2010 at 10:59.
Janiz jest offline   Reply With Quote