View Single Post
Old 19-01-2005, 13:47   #1
Fianna
Junior Member
 
Fianna's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Praha
Posts: 21
Send a message via ICQ to Fianna
Default něco pro pobavení

Určitě jste s vaším miláčkem zažili spoustu humorných historek, takže bych ráda toto forum trochu rozjasnila něčím veselejším, než jsou jen dohady

Ale přidám vám jednu humornou historku.
před pár dny jsme byli s vlčetem na ranní procházce (tak kolem šesté). Ta se skládá z půlhodinového tréningu (aby si ty povely hezky pamatoval a neměl se na co vymlouvat a tak půl až třičtvrtěhodinového volného pobíhání.
I po tréningu dostal mladej pán volno a všchno v pohodě až do té chvíle, než ulovil tak 2 dny tuhého holuba. Dovedete si vůbec představit vlka, který se řítí ranním sídlištěm jak neřízená sřela s holubem v držce a trhá (fakt luxusní projev divočiny)? Z holuba postupně opadávalo peří, křidýlka, pak i hlavička a ten parchant se ne a ne na něco chytit.
Nepomáhalo přemlouvání, pamlsky, křičení, přivolání, prostě lautr nic.
Babky pokřikovaly, že je sežere (jako by ho v tu chvíli zajímaly, když měl svou kořist a já jsem si říkala, kde jsem udělala chybu ve výcviku, vždyť poslouchá na slovo.
Zachránil mě až lupus, kterýho jsem nemilosrdně vyzvonila z postele a když se přpotácel, malej jako zázrakem zapomněl na holuba a radostně letěl tátu přivítat.

a z toho plyne ponaučení .... vlk je nádherné zvíře, ale s přírodou si není radno zahrávat.


a ještě jedna poněkud humorná a kratší historka.
jdu takhle ráno se psem a zastavila mě babka a povídá: "jééé, ten je ale krásnej. To je ten ne? pravej vlčák?"
??? šrotuje mi hlavou, co tím chtěl básník říct, ale neměla jsem to srdce říct jí že je falešnej, nebo tak nšěco. tak povídám:"ne, to je československej vlčák."
Babka: No já jsem si říkala, že vypadá spíš jako vlk
já: no on je taky z části vlk, to plemeno bylo vyšlechtěný z vlků a NO
babka: ahááá, já už to chápu. československej jako proto, že jeho matka je čška a táta slovák?
Já: (jak mluvit do dubu) ... nezlobte se, musíme letět .... (fakt jsem nemohla

P.s. sorry za tu prasáckou češtinu, upřímně se stydím ale házela jsem to do jednoho audítka na jiný server a pro jinou věkovou kategorii, takže to snad po mě přečtete.
P.p.s. - lupus je ID mého přítele na tom serveru
Fianna jest offline   Reply With Quote