View Single Post
Old 26-01-2005, 10:30   #7
artus
Junior Member
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 91
Default

Taky jednu do placu: včera jsem šel se psem 6měs.čsv z práce (občas ho beru sebou), z Benešova k nám na vesnici cca 6km přes Konopiště,manželka jela autem. Předem musím říct že náš Alfík je celkem flegmatik, na cvičáku ale i jinde nezavrčí jen si občas kousne do hadříku a raději se pohoní s ostatními psi, pokusi o vydráždění většinou končí jeho ulehnutím na záda s prosbou podrbej mě a nevotravuj s nějakým peškem, ale zpátky k cestě: mašírujem si to kolem zámku kde u cesty stojí hospoda Stará Myslivna, pes se najednou zastavil a začal vrčet a pouštět hrůzu tak jak jsem ho ještě nikdy neslyšel, koukám na něj a on úplně šílel cenil zuby a štěkal, otočím se zpátky do směru naší cesty a vidím u kraje stojí dřevěnej panák-myslivec ve velikosti 2m a v ruce má napřaženou vařečku, tak povídám to je hodnej pejsek, tak je to dobře pozoooor je to sičák, dej si na něj pozor a pes štěkal jako a vrčel jako o závod, dostal velikou pochvalu, postupně se uklidnil po velkém přemlouvání si panáka očuchal a mazali jsme dál.
Dan a Alf
artus jest offline   Reply With Quote