Thread: Dėl vilko
View Single Post
Old 19-05-2010, 17:00   #33
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by vaidute View Post
Tu gali ginčytis, rėkti, įrodinėti ir ką nori man sakyk, tai mano nuomonė ir ji nesikeičia. Čekoslovakas turi gyventi lauke ir turi bendrauti su žmogum. Čekoslovakas tai dar ne šuo , bet jau ne vilkas. Ir nereikia šios veislės išskirti ir sureikšminti. Apie jo laisves ir nelaisves neklaidinti žmonių. Mes sakom jo, tu pradininkė, tu daug žinai, bet nesureikšmink šios veislės. Be to šiuos šunis gali turėti, auginti tik subrendę žmones, o ne vaikai, tada nereikės šunims ieškoti naujų šeimininkų.
tada kodel pas JUS suaugusius zmones buvo kilusi mintis Rapsa atiduoti?
cekas yra NAMU ir seimos suo, tai ne voljero suo taip buvo turi buti ir bus. Suns BET KOKIO ikisimas i voljera ar laikymas tik kieme yra lengviausias variantas apeiti visas esamas problemas, nes tada nereikia dideliu korekciju, kaip suniui esant namuose.
Aciu uz mano ziniu pagerbima. kiekvienas turi savo nuomone ir Jus galit laikytis savosios, taciau nereikia aiskinti kitiems su zinovo gaidele, kai paciu suniui tik 4 metai ( o tai DAR tik subrendimo pradzia) ir kuris yra labiausiai probleminis suo siuo metu Lietuvoje.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote