View Single Post
Old 28-10-2011, 13:07   #72
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by GabrielaVesela View Post
Aha, tak to jsem vubec nevedela.
Mate pravdu, ze lidi se malokdy vsichni snesou. Myslela jsem to ale taky spis stylem, kdyz mame stejny cil, meli bychom se snazit snaset se, aneb pri ruznych nazorech, najit spolecnou cestu pro obe strany, ci v klidu diskutovat o nejakem kompromisu, jak tedy dal, kdyz jsou neshody uz tak velke, ze to spolecne moc nejde...2 kluby mit nesmi, tak o to vic, by se meli zamyslet, protoze to delaji pro rasu, ne pro sebe...:-)
Pardon, ale to je strašně naivní názor. Podívej se na společnost jako takovou ... možná je směšné co píšu, ale my jsem jen malá součást toho všeho, jen malý vzorek, který se v mnohém chová naprosto stejně.
Když chovatel zapadne do toho kolotoče krytí, odchovávání, shánění majitelů, prodeje štěňat ... začne se chovat často i jinak než si původně představoval. Mimoto si nemyslím, že je dobré vybírat chovateslkou stanici podle toho co čteš tady na foru. Rozhodně je lepší zeptat se na osobní názory lidí, kteří čsv vlastní. Jinak si hlavně myslím, že nebudeš žít s chovatelem ale s jeho štěňatem, takže si spíš vyber rodiče, kteří tě nejakým způsobem osloví a na ty se zaměř.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote