View Single Post
Old 01-11-2011, 15:32   #78
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by GabrielaVesela View Post
Ja nenasla jine tema, proste jsem mozna i chtela, aby se ti jmenovani podivali sem, ze my novy, mame zajem aby se srovnali, kvuli nam...:-)
Ing. Soukupova me byla doporucena jako dobra chovatelka s dlouholetou praxi, pan Karel Skoupy na me dela dobry dojem i kdyt znam jen z webovek, tak proc si ty dva tabory proste jednou treba nereknou, hele byly tu chyby, ted to zakopem, dame si dymku miru a zacnem se starat o budoucnost opet spolecne ? Asi jsem moc velky snilek....ale psum a nam bych to prala...a klidne se zasmejte jak jsem jeste v 35 letech naivka :-)
Ono to tady (jak to pojmenoval Adrian) v "modrém světě" někdy vypadá horší než to opravdu je. Osobně necítím zášť ani k Ing. Soukupové, ani k nikomu jinému. Časem jsem se naučil brát věci trošku s nadhledem a "odosobněně". Toto fórum jsem založil kdysi sice já, nicméně jeho hlavním cílem bylo dostat staré bonitační karty, které novému (rozuměj od r. 2005) vedení klubu nebyly vydány. Nakonec předány byly (což už je také nějaký pátek zpět a zde je také možno se o tom dočíst) a tudíž toto fórum prakticky nemá své další opodstatnění.

S Ing. Soukupovou se normálně bavíme (kamarádi z nás sice asi nikdy nebudou, ale nemáme problém se setkat na jednom místě a normálně spolu komunikovat) - na některé věci mám jiný názor než ona, na některé stejný. To je normální. Co člověk, to názor. Myslím, že nikdy není na škodu vyslechnout si názory jiných a trošku o nich přemýšlet. Někdy na nich může něco užitečného být, někdy ne.

Víc k tomuto fóru nemám co napsat, a píšu to jen proto že jsem ho kdysi založil.

Karel S.
alexa jest offline   Reply With Quote