View Single Post
Old 28-09-2011, 17:49   #27
mája
Junior Member
 
mája's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Blansko
Posts: 140
Send a message via ICQ to mája Send a message via Skype™ to mája
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
a) v tom případě mi to přijde ještě horší, že tvého psa někdo provede bonitací líp než ty, aniž by s ním trénoval
b) ano, evidentně jsi dostala co sis zasloužila. Kdyby věděl, jak se tu o něm vyjadřuješ, tak by mohl být jen rád, že s tebou neztrácel čas. Není jeho povinnost pomáhat někomu, kdo tu na něj pak hází špínu. Stejně tak nechápu, že ses vůbec dožadovala pomoci od někoho, jehož metody se ti nelíbí. Ano, Vojta s Lenkou pomáhají hodně lidem a vlčákům... záslužná to činnost a je super, že se někdo takový najde.
tak pokud vím tak zrovna tady narážíš....Leila ani prvního psa nemá od štěňátka a už když si ho brala tak byl problematický, sama s ním udělala moře práce a je jen dobře že jí s ním Vojta s Lenkou (a asi nejen oni) pomohli....

podle tebe asi každej kdo nechá svýho psa předvést na nějaké akci (zkoušce, výstavě nebo bonitaci) je nanic majitel, mě taky Lenka předvedla Aschera na výstavě a povede ho nejspíš i na bonitaci a aby to nebylo málo, přemlouvám kamarádku aby ho vedla na zkouškách...to jsem taky majitel na ho...? Ne jen před zkouškama tak znervozním, že mě prostě přestane cvičit a nervoza se přenese i na něj (to jsem viděla i na výstavě)a na bonitaci by to bylo stejný, tak proč riskovat u bezproblémovýho psa blbou povahu a špatné změření, jen kvůli mé nervozitě? To raději ať mě pomlouvají...
__________________
Marie


http://www.cswolfdog.net
mája jest offline   Reply With Quote