View Single Post
Old 01-09-2011, 23:28   #34
Anathema
Junior Member
 
Anathema's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: Brno
Posts: 96
Default

Pavle, Karle souhlasím, že povaha je dána geneticky a výchovou, ale sama z vlastní zkušenosti vím, že některá jídla mě utlumí a jiná nabudí asi jsem se špatně vyjádřila. Nejsem odborník na výživu a nejsem schopná posoudit vliv na temperament. Mému psu syrové každopádně vyhovuje, žádná křeč

Nu a nejde mi o šíření bludů, jak už jsem psala, nejsem odborník na výživu a nejsem ani veterinář a tak mi přišlo dobré napsat sem názor také z druhé strany, byť bylo jasné, že bude vyvrácen (ani já nemám v tomto směru negativní zkušenost, ale je možné, že někdo třeba ano - byť tvrdíte, že je to hloupost - a je možné, že je to opravdu hloupost

Nicméně se syrovým mám přeci jen jednu špatnou zkušenost, z nějakého důvodu má po něm Bran horší vyměšování - ačkoliv tady zdá se má většina uživatelů zkušenost opačnou. Nevím no není to nic dramatického, ale přeci jen je to znát a hromádky se nedají normálně sebrat, jsou to buď rozmazané koláče nebo drží pohromadě silou vůle. Odčervený je a když má jen granule, je to ok. Asi nějaká špatná karma, nebo mu zrovna tento typ masa nevyhovuje tolik? To samé, když sní jablko, nebo pár listů hlávkového salátu atd, vždycky ho to prožene (ne vyloženě průjem, ale žádné "buřty" to nejsou).
__________________
www.bran.estranky.cz

Last edited by Anathema; 01-09-2011 at 23:53.
Anathema jest offline   Reply With Quote