View Single Post
Old 20-03-2011, 20:43   #6
Pouliche
Bolt Grey Střípek snů
 
Pouliche's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Děčín
Posts: 93
Send a message via Skype™ to Pouliche
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
Že je něco špatně je mi jasné Akorát nevím co... opravdu jsem si dávala pozor, abych ho nevolala a hned nepřipnula na vodítko, nebo netrestala nebo cokoliv... ale zřejmě jsem přece jen udělala něco, co jsem nepostřehla a on jo Každopádně jak ho nalákat, aby přišel, fakt netuším... pamlsky venku nechce, hračky ho nezajímají vůbec, jediné, co ho opravdu baví, je kousat do nás (dělá to od prvního dne, co jsme si ho přinesli a celou tu dobu se marně snažíme přeorientovat ho na ty hračky, už je to trochu lepší, ale pořád jsou naše ruce a nohy mnohem, mnohem větší zábava)... ale učit ho, že když přijde, smí se do mě zakousnout je dost postavené na hlavu, když se ho to jinak snažíme odnaučit
Ruce samou modřinu budete mít asi ještě hodně dlouho...já vypadala jako týraná, než mi vlkouš vyrostl, ale stejně mi ještě rád minimálně vezme ruku do tlamy a oslintá. Mnohem větší zábavou je ale štípanec do zadku nebo proběhnutí mezi nohama Doporučila bych zkusit malého pešíka - Bolt si mi hraček nikdy nevšímal, ale pešek se dá dobře "trhat" a to on vždy rád
Jinak venku jsem ho lákala na sebe nejlépe vlastním útěkem na opačnou stranu a následným úkrytem, pokud se za mnou nerozeběhl. Když chce ale pes venku věčně něco požírat, tak je nejlepší dlouhá šňůra. Košíkem si "delikatesu" umí Bolt nadhodit do tlamy snad ještě rychleji než bez něj, když o ni opravdu stojí
Pouliche jest offline   Reply With Quote