View Single Post
Old 05-11-2009, 10:49   #189
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Kladu Ti stejně přímou otázku, jako jsi ji položila Ty ohledně úzké příbuzenské. Nic víc.



Já jsem to věděl, proto jsem to napsal. To, že se v Itálii dějí podobné věci je všeobecně známo, ale bohužel mnozí se tváří, jakože o tom neví a jen slepě obdivují italské chovy. Odpověděl jsem až na výzvu Romana protože nevěřím tomu že Ty, která máš s Itálií dobré kontakty, o tom vůbec nevíš.
Já mám v Itálii dobré konatkty? Co si pod tím prosím konkrétně představuješ? V Itálii jsem byla ohledně čsv jednou v životě a to letos v Serramazzoni a odvezla jim BOB a tím většinu dost našvala
že je v Itálii zájem o krytí Miem nezapírám, ale to není dáno mými kontakty ale joho exteriérem
Já konkrétně jsem ze psů v Itálii nijak unesená nebyla, což jsem také napsala na svých web. stránkách. Myslím že s Italy mám kontaktky přibližně stejné jako ty (Ale ty ses s nimi kamarádil dřív, tudíž déle a tak i dle tvé logiky budeš mít kontakty lepší )
Nebo že mám Tajgu od Šárky Marasové? Z italské chov. stanice? Ano tak to uznávám. A ty máš zase psy od Moniky Soukupové a od Jindry Jedličky. Určitě je to jeden z důvodů vašich výborných kontaktů.
__________________
Daniela


Last edited by CDaniela; 05-11-2009 at 12:29.
CDaniela jest offline   Reply With Quote