View Single Post
Old 24-03-2009, 12:34   #22
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
A s tebou klidně budu diskutovat osobně na schůzi, o plemenících speciálně a velmi ráda. Myslím si totiž, že ani nevíš co ch. sk,. jsou a jak se tvoří : ( Ale ty tam většinou nejseš a nebo sedíš tiše v koutě, neschopna odpověďet veřejně na jedinou otázku. U počítače seš " hrdinka ".:0(
Jenže já s tebou už nebudu vůbec komunikovat, protože tvůj způsob komunikace spočívá v tvém monologu, případně pokládání učených dotazů za účelem ukázat, jací diletanti jsou v současné době ve vedení klubu a uhádání každého kdo má jiný názor a to opravdu nemusím. Neumíš nic jiného než rýpat do lidí a shazovat všechny kolem.
Jinak na schůzích se mě nikdo na nic neptal, pokud si dobře pamatuji.
To co si myslíš o mých vědomostech je tvá věc. Každý není ing., který dovedl plemeno na hunt (viz příspěvek předsedy klubu zde o něco výše o stavu plemeníků v jednotlivých skupinách v roce 1999 a později) a dovede jen za zády VŠECH členů klubu množit Mutary, ignorovat dotazy členů klubu na křížence (viz diskuze z roku 2003) a míchat je mezi čsv.
Myslela jsem, že už jdeš odepsat předsedovi klubu na jeho dříve položené otázky. A zase nic. Škoda.
Hanka jest offline   Reply With Quote