View Single Post
Old 24-03-2009, 22:21   #30
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
...a pan Skoupý?

Ten brečí opět na špatném hrobě.
Obraťte se na zmiňované majitele, chovatele, případně ENCI.


Bonitační karty nashromážděné panem Hartlem, jsou u pana Hartla.
Chcete tvrdit, že o tom, na co se ptám vůbec nic nevíte? Že nejste vůbec v žádném kontaktu s panem Jedličkou, Maláškem atd.? Že Vám je další osud kříženců Mutara naprosto lhostejný? Čekáte, že Vám toto bude někdo věřit? To si vážně myslíte o všech ostatních (teď nemluvím o sobě, to už jste dala opakovaně jasně najevo ), že jsou úplní pitomci?

Bonitační karty nashromážděné panem Hartlem, které byly u pana Hartla, byly vyzvednuty už 22. 2. Mluvím tady o bonitačních kartách z českých bonitací, které jste jako poradkyně chovu měla ve své správě, tzn. měla jste je nashromáždit Vy. Na konferenci jste řekla, že bonitační karty máte (nebo to snad chcete zapřít?) a konference Vás pověřila jejich předáním chovatelské komisi nejpozději do data konání podzimních bonitací - tj. do začátku října 2008. Nemluvě o opakovaných výzvách k jejich předání (e-mailem, doporučenými dopisy), kterými si Vás klub dovoluje obtěžovat už od roku 2005.

Dne 19. 2. jste mi e-mailem napsala mimo jiné - cituji: "... P.S. Nějaké karty, nepříliš kvalitní se mi podařilo zajistit. Nebudu je ale posílat, nechám je u pana Hartla, který je před lety nashromáždil."

Opravdu to moc dobře nechápu, ještě jednou opakuji - na konferenci jste řekla, že bonitační karty máte. Pak píšete, že nějaké nepříliš kvalitní, které před lety nashromáždil pan Hartl, se Vám podařilo zajistit (???). Kde tedy jsou bonitační karty psů, kteří se zúčastnili bonitací do roku 2004 včetně? Pan Hartl tvrdí, že je nemá a já nemám důvod mu nevěřit. Vy jste byla poradkyně chovu za českou pobočku, koho jiného se tedy na to mám už zeptat? Nemám žádnou zprávu, že byste panu Hartlovi nějaké karty dala. Mám mu snad obden volat, jestli jste se už uráčila "nějaké" přinést? No tak paní inženýrko, "houpat" můžete, ale toto už je fakt trošku moc...

Karel Skoupý
alexa jest offline   Reply With Quote