View Single Post
Old 28-11-2009, 14:13   #33
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Jen tak na okraj - když nastane, u mne zcela výjimečně, situace, že jsem se napl alkoholu, tak při kontaktu se svými psy je tam maximálně pohladím. S alkoholem v krvi by se se psem nemělo ani hrát ani cvičit. Je to cesta jak si maximálně psa zkazit. To je můj názor.
To je docela radikální názor. Já si dám pivko rád a nějak mi to nebrání v tom být se psem a třeba si s ním i hrát. Ale přijde mi radikální rozdíl hrát si s vlastním psem a nařezat cizímu. Když se schyluje k nějaké větší akci, odvedu psa, nakrmím ho a jdu bez něj. Určitě máš pravdu, že při větším množství alkoholu se člověk tak neovládá, komunikace je jiná a může to mít fatální následky, ale cest jak psa zkazit jsou tisíce a k nápravě vede kolikrát jedna jediná (když dobře).
Nicméně mi přijde, že už jsme OT a zasluhovalo by to samostatné vlákno Třeba "Vlčáci a alkohol" pro Marka.
Šlo mi jen o to, zdůvodnit proč ho nechci na mnou organizované akci. Skoro všichni ostatní, kteří jedou jsou prověření víc než kladně, takže to bude určitě fajn týden a nemíním ho nechat zkazit všem zúčastněným.
Undertaker jest offline   Reply With Quote