Thread: Kalendarz -2014
View Single Post
Old 27-11-2013, 10:04   #122
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Wycena przy druku 12 kart+okladka (cena juz z vatem, czyli brutto):

50 szt. - 19.50 zl/sztuka
60 szt. - 18 zl/sztuka

Nie wiem, ile moze kosztowac wysylka - musze podpytac smoka… Nie wiem, ile sie placilo w zeszlym roku? Obawiam sie, ze to tez trzeba bedzie przeslac w tubkach - na koperty bedzie za duze, a i moze sie pogniesc.

za druk zaloze z wlasnej kieszeni, bo za dlugo by trwalo czekanie na przelewy. Jak sie okaze, ile bedzie kosztowala wysylka, podam nr konta

Przesylki do wiekszych miast (np Wroclaw czy okolice) mozna zrobic zbiorcze, jesli ludzie sie spotkaja i przekaza sobie towar - wyjdzie taniej. Warszawiaki niestety beda w tej lepszej sytuacji, ze za przesylke nie zaplaca - odbiora u mnie - nie ma sprawiedliwosci na swiecie i poczta na nich nie zarobi.

Na razie w watku, mailach do mnie i na facebooku) zamowienia byly takie:
jacekjg - 1
louve - 1
makota - 1
wonderfull wolf es - 1
Gaga - 2
joanna - 1
wildeheart - 1
dorotka - 4 (w mailu)
skrzat - 2
agnieszka - 2
wercyngetoryks - 1
jagoda - 5
abis - 1
fraxinia - 1
radek - 1
padre - 1
emi - 1
erendil - 1
avgrunn - 1
lupusek - 1 (moze wiecej? cos wspominala…)
lutek - 3
gia - 1
pewnie jacek (od Banera) - 1 (tak sadze, dopytam sie)
pewnie Peri - 1 (tak sadze, dopytam sie)
ja - 1
Fori - 3
jedna pani z facebooka - 1
-------------------------------
dopisuje jeszcze Wilu - 2
i jedna pania z maila - 1
Dariasek - 2
Rybka - 2
Magda W - 1
i Bura - 1

Na dzisiaj to 50 sztuk.

Bardzo bym prosila osoby, ktore sie wstepnie deklarowaly, a z ktorymi nie mam kontaktu, o maile z ostatecznym potwierdzeniem, podaniem adresu, ilosci sztuk, ew jesli wysylka ma byc zbiorcza, na czyj adres mam wyslac, ile sztuk, i dla kogo to bedzie. Czekam na maile do konca tego tygodnia (czyli do 1.12)

anna(maupka)annawielbut.pl

PS. Ostateczna wersja jest tutaj (foty i kalendarium):
https://plus.google.com/photos/10255...CJ7Ytr2Rz9_4BA

W marcu zaszla zmiana, chyba jest teraz bardziej adekwatne, w zw. z tym jedno zdjecie Magdy z jesieni niestety wylecialo

Jesli Wam sie chce, sprawdzcie cyferki - zaznaczalam TYLKO niedziele, żadnych innych świąt - jak ktoś jest prawosławny, rzymski katolik, protestant, judaista lub agnostyk - to obchodzi co innego i w innym czasie, wiec wg mnie nie bylo sensu zaznaczac wiecej dni swiatecznych...

Last edited by anula; 27-11-2013 at 20:01. Reason: ps+dopiski siostry sklerotyczki
anula jest offline   Reply With Quote