View Single Post
Old 30-10-2004, 20:53   #91
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Pavle,
sice jsem se zařekla,že budu k otázce DKK mlčet ,ale co chci napsat s ní stejně nesouvisí.
K Monice: pokud si přečteš co jsem sem kdy napsala,zjistíš,že mluvím i o jiných věcech,než o ní a jak ty říkáš za ní.V poslední době sice častěji ale to jaksi vyplynulo z tématu.
Vím,že mě řadíš do jejích "věrných" a je mi to celkem fuk.Nechci tu za ní agitovat,ale nějak to napsat musím - takže koho to nezajímá, ať dále nečte.
Moniku považuju za svojí kamarádku a člověka,který má v ČSV velký přehled, na spoustu věcí podobný názor jako já, tak mi připadá logické se jí zde zastat.Lidé,kteří ti sem píšou mají většinou podobný názor jako ty a proto považuju za vhodné,když si veřejnost přečte,že může mít někdo i názor jiný a nebo dokonce shodný s Monikou.Neříkám,že s ní na 100% se vším souhlasím,to snad ani nejde ale jsou věci ve kterých pravdu má(aspoň z mého bezvýznamného pohledu).Pokud si budu myslet,že je někdo nespravedlivý vůči tobě - zastanu se klidně tebe (i když nejsi můj kamarád)nebo kohokoli jiného a bude mi jedno,co si o tom kdo(např.Monika) myslí.Pokud by každý souhlasil s každým není třeba diskuze.Doufám,že mě nepřinutíš k další reakci,protože "dost bylo Moniky".
CDaniela jest offline   Reply With Quote