View Single Post
Old 10-09-2009, 12:54   #30
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

no,nepotesili jste me s tou kleci... je to klasicka psi klec na velka plemena typu novofulandsky pes apod.Jak jsem psala,ona ma problem s tim,ze kdyz je zavrena za dverma zkousi se dostat ven.Kupodivu mela cely byt k dispozici a neznicila nic.Akorat to vyti,to je ten hlavni problem a diky tomu jsme ji chteli nechat v kuchyni,kde se to k tem sousedum snad tolik nenese,jako kdyby ji meli za stenou.A tudiz demoluje dvere.Dnes je u kamaradky v Radotine na hlidani,ta ma taky cevecko a psala mi,ze kdyz jsem odesla,tak me hledala a zacala vyt.Koncert trval asi hodinu,pak oba usnuli.Budu si muset pujcit diktafon a opravdu ji nahrat,jak to s tim vytim je.Vcera totiz jiny soused,ktery ma jakousi dilnu pod nasim bytem rikal,ze vyje cely den,ze mu to jako nevadi,spis mu ji prijde lito...tak jeden soused tvrdi pul dne,druhej cely den a dneska jen hodinu.A to tam v Radotine byla jen jednou,ale zase tam ma druheho psa a je tam i kamaradka,takze tam neni uplne sama.....A rozhrabana zahrada s kraterama by me stvala ze vseho nejmin,ja stejne nejsem pestitelsky typ
mellorn jest offline   Reply With Quote