View Single Post
Old 29-10-2011, 17:44   #114
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Tak stejnou zkušensot mám s Miem v té samé zoo kde ho zděsil tygr. Bylo to v Brně. Levhart nebo něco podobné útočil na sklo a chtěl ulovit tenkrát maličkou Butty a Mio zakročil přesně jak říkáš s Akkonem. Téhle kočky se vůbec nebál. O pár metrů dál navětřil pronikavý pach tygra a oho se opravdu hodně bál. Tygr taky zaútočil na Butty, ale Mio dělal jako, že tam vůbec není. Zkus s Akkonem tuhle zoo a uvidíme Myslím, že čsv nejsou tak hloupí aby se stavěli proti něčemu takovému ...
Já mám s Dingem úplně přesně stejnou zkušenost ze ZOO ve Dvoře, když mu byly čtyři měsíce. Levharti se ho taky snažili ulovit přes sklo, tak na ně jen vrtěl ocasem a sranda, gepardi šli s námi podél celého výběhu a taky na ně jen koukal, co je to za divného psa... ale když jsme došli k tygrovi, který chodil podél skla tam a zpátky, Dinouš se zapříčil a odmítal projít kolem... dalo mi to hodně práce a hrst pamlsků, než jsem ho přemluvila, že to zvládne.

Jinak orli jsou schopní ulovit vlka, někde v Asii se to normálně dělá, že se loví vlci pomocí orlů... takže Sofa asi věděla Ostatně mám osobní zkušenost, jak "příjemné" je, když ochočená káně útočí na lidi... myslím, že kdybych už tenkrát měla Dinga, byl by taky zdrhal, kdyby se na něj řítil pták s nastavenými pařáty a snažil se mu drápy zaseknout do hlavy
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote