View Single Post
Old 04-03-2012, 21:28   #42
Pouliche
Bolt Grey Střípek snů
 
Pouliche's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Děčín
Posts: 93
Send a message via Skype™ to Pouliche
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
My máme zřejmě kombinovaný typ Při vítání vrčí, kňučí a vyje zároveň, obvykle u toho ještě stíhá držet něco v tlamě Nedočkavostí taky většinou kňučí, nebo když se něčeho dožaduje, ale někdy to přechází až ve vrčení nebo štěkání Momentálně se tu velmi hlasitě dovolává večeře, snaží se mě přemluvit, že šest hodin už fakt bylo, že už na ní má nárok. Hlasové projevy přecházející mezi kňučením a nespokojeným kručením doprovází neméně výmluvnými gesty typu ohryzávání rukou, lezení mi na klín, olizování obličeje... a já se opravdu poctivě snažím tvářit, že vůbec nechápu, o co mu jde Šest ještě nebylo...
Také máme jídlo v šest večer, ale pravidelně se dožaduje už od 4 jídla (jindy i mnohem dřív) a nepřestává se připomínat až do šesti převážně podáváním pacek do klína, položení hlavy na notebook (když na něm jsem), vrhá nesmírně nešťastné pohledy a k němu výjimečně přidá i zoufalé pískání a jindy si jde raději kousnout do kocoura nebo shazovat věci na zem. Prostě jídlo střed vesmíru Už jsem nevěděla jak, tak jsem si nastavila budík na mobilu na šestou a na zvuk se rychle naučil - jen se nesmím splést a dát si připomínku se stejnou melodií
Pouliche jest offline   Reply With Quote