View Single Post
Old 10-11-2010, 13:28   #170
Dušan
Junior Member
 
Dušan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Veselí nad Moravou
Posts: 65
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
Teď nevím, jestli jsem to nezvorala a neodpověděla na předchozí vzkaz, místo abych napsala nový. Píšu sem prvně a jsem krapet zmatená )

Opravdu má tolik čévéček s tímhle problém, nebo se tu jen zrovna sešli ti, co s tím problém mají a většina z nich snáší samotu dobře?

Pokud nemáš tolerantní sousedy, je vysoká pravděpodobnost, že problémy díky čsv mít budeš. Píšu jen za sebe - z mých šesti čsv, chovaných venku, bylo pohodové jen jedno. Měl jsem problémy se sousedy (stížnosti na MěÚ, otrávené maso, verbální i fyzické strkanice. Současná fenka je zlobivá, hlučná, ale člověk už něco pochytí, vyzkouší, a jde to částečně utlumit. Na jakousi únosnou míru. V každém případě se nevyplatí čsv zanedbat. Pokud se mu nemíníš nebo nebudeš moct 100% věnovat, raději si čsv nepořizuj, jsou to pak jen a jen problémy. To ti ale píšu jen za sebe. Je asi lepší trošku postrašit, než aby jste byli doma nešťastní, zoufalí a pes samozřejmě taky (třeba ale vůbec ne). Pokud jsi odhodlaná do toho jít, dát tomu téměř všechen čas, tak ti moc fandím, žádné plemeno na světě se čévéčku nevyrovná. ALE - chce to své...a hodně
Dušan jest offline   Reply With Quote