View Single Post
Old 23-10-2012, 10:27   #10
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Gdy Sssmok tu wpadnie, to się wypowie. Ja się zastanawiałam nad terminem i tą ilością zdjęć.
1. Dzisiaj jest 23.10..... może by te zdjęcia słać max. do 1.11.? ... Będą 4 dni wolne... Sssmok też musi mieć chwilę by przejrzeć na spokojnie wszystko i zrobić koncepcję /odrywanie się co chwila, to nie robota.../
2. Czy z tych 10-ciu zdjęć będzie wybrane jedno? Czy to będzie zależało od ilości Chętnych na kalendarz? Bo jeśli będzie mało chętnych, to zapewne zdjęcia danego wilczaka znajdzie się kilka razy w różnych miesiącach, a jeśli będzie wielu chętnych to trzeba będzie wybrać po jednym-dwóch.... I jeśli jest podział na miesiące, to może niech każdy z nas-chętnych na wszelki wypadek śląc zdjęcia plenerowe zaznaczy, który miesiąc go najbardziej interesuje, by pasowało z tłem. Bo zdjęcia we wnętrzach, to nie problem.
Piszę chaotycznie, bo się kompletnie na tym nie znam /i jeszcze parę godzin będę się budzić przy tej pogodzie/, ale może mnie jednak Ktoś zrozumie...

...
Te wielkości zdjęć i nomenklaturę fachową, to poproszę w "ludzkim języku"..... bo tak nie bardzo wiem, czy to "RAW", to jakaś inwektywa cy co......
Puchatek jest offline   Reply With Quote