View Single Post
Old 24-08-2010, 15:54   #49
BrunhoferovaV
Junior Member
 
BrunhoferovaV's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Praha 10
Posts: 52
Send a message via ICQ to BrunhoferovaV
Default

Quote:
Originally Posted by JIM View Post
Čekal jsem, že se ozveš. Ty jsi unikátní vyjímka, která používá aportování k práci se psy. Ne jako většina lidí, že tam přijdeš a dvě hodiny házíš psovi jen tak míč, aniž by jsi ty svoje 3 krasavice alespoň nějakým způsobem nezaměstnala. Když jsem tam v prvních letních potkával lidi jak tam seděj na lavičkách, melou "(vulgarní výraz)" a jejich představa o vlastní dokonalosti a absolutní znalosti kynologie spočívá v tom, že budou psovi po celou dobu venčení házet míček, aby je neotravoval při jejich sociálních orgií, což má za následek, že na psa 50x zařvou než se konečně uráčí přijít a jediným důvodem je, že přijdou aby jim to dvounohé stvoření opět vrhnul předmět jejich zájmu. A za další, omezovat život psa do jedné lokality, jak jsem tam slýchal, jakože chodí se psem celý život jenom do parku a možná před 3mi lety byli někde na výletě mi přijde taky poněkud zcestné. (Trošku jsem možná ujel, ale realitě se to celkem blíží.)

Ty jsi, jako jeden z mála, "v pohodě".
Potrefená husa, viď? :-D Ale faktem je, že to 2 hodiny nevydržím, to by mi upadla ruka.
Zpátky k venčení - každý si to ideální venčení (nebo procházky) představuje jinak. Proto vidím výhodu jít jen třeba do Hostíku, protože když se účastníci štvou nebo si "jen" neseděj, tak se rozdělej
Venčila jsem i s řešící Arwen a relativně v poho. Nevím teda jestli teď není horší, ale tenkrát to docela šlo.
BrunhoferovaV jest offline   Reply With Quote