View Single Post
Old 24-08-2010, 16:12   #51
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Quote:
Originally Posted by BrunhoferovaV View Post
Potrefená husa, viď? :-D Ale faktem je, že to 2 hodiny nevydržím, to by mi upadla ruka.
Zpátky k venčení - každý si to ideální venčení (nebo procházky) představuje jinak. Proto vidím výhodu jít jen třeba do Hostíku, protože když se účastníci štvou nebo si "jen" neseděj, tak se rozdělej
Venčila jsem i s řešící Arwen a relativně v poho. Nevím teda jestli teď není horší, ale tenkrát to docela šlo.
Naty je starsi a vetsi cuba s tou by arwen nemusela mit problemy ani ted,vylozene ji "bavi" sikanovat mladsi nebo slabsi jedince.nekde se neco pokazilo.a na ty folimance to bylo tak,ze furt dobra i s cubama,mohla bejt na volno a bez kose, az jednou si podala takvou submisivni fenku,tak,ze mela v krku diry,coz jsem se dozvedela az za tyden a platila veterinu.mam pojistku,tak to bylo ok v tomhle smeru,ale zamrzelo..ale bylo to tak
,ze ta druha stala jako zarezana a ztuhla strachy a kdyz se hnula tak ji arwen kousla,ale nechtela ji zabit,to si nemyslim,ale s tema vlcima tesakama staci i tohle.
proto radsi vencim s lidam,co tohle znaj a maji vlcaky,takze kdyz je konflikt tak se rozkopou a ne,ze na to ten druhy kouka jak z jara a nevi,co ma delat. pripadam si jako vyvrhel,ale zas mi to tak uplne nevadi,ja stejne ty grupy pejskaru nemusim...
mellorn jest offline   Reply With Quote