Thread: KCHČSV ČR
View Single Post
Old 19-04-2006, 00:22   #9
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by Snehurka
V posledních letech jsem ale příspěvky řádně platil, a byl i v redakční radě, kde mne, bohužel, odradila lenost a diletantismus jejích současných členů, proto jsem odstoupil, abych nemusel sledovat, jak partička nedouků ničí mou práci.
Já snad špatně vidím! To už je ale do nebe volající!!! Takže jen tak pro ilustraci (doporučuji se zaměřit na datumy):



-------- Původní zpráva --------
Předmět: zpravodaj 4/04
Datum: Fri, 10 Dec 2004 01:06:05 +0100
Od: Hubáčková Helena <[email protected]>
Komu: <[email protected]>, Jana Schubertová <[email protected]>, "Karel Kadlec" <[email protected]>, Karel Skoupý <[email protected]>, <[email protected]>, "Sima Ladislav" <[email protected]>, <[email protected]>


Ahoj všichni,



posílám Vám k připomínkám zpravodaj č. 4 (nemohla jsem se dovolat Petrovi M. kvůli e-mailovým schránkám; už jsem to chtěla poslat v provizorní podobě, ale konečně mi od něj přišel mail, takže jsem zpravodaj ještě předělávala).

Textově je to, bohužel, trochu suchar, ale takhle to vyšlo přesně na 12 stran, takže příliš komentářů se nám tam nevešlo. Ale pokud Vás něco napadne a dokážete to tam nasoukat, tak do toho. Zpravodaj jsme přislíbili vydat do konce roku, tak by měl být na případné připomínky rozhodně ještě čas.

Byť jsem to po sobě mnohokrát kontrolovala, 100% tam budou nějaký kixy, ale to si slíbil vzít na starosti Karel Kadlec. Namnožení za českou pobočku zařídí, tak, jak jsme se domluvili, Láďa Šíma. Jak jemu, tak Ladě budu papírový podklad posílat já, tak mi zpravodaj po všech korekturách a úpravách opět pošlete, prosím, zpátky.



Zatím ahoj, Hela



-------- Původní zpráva --------
Předmět: zpravodaj
Datum: Tue, 14 Dec 2004 17:52:39 +0100
Od: Hubáčková Helena <[email protected]>
Komu: Karel Kadlec <[email protected]>


Ahoj Karle,

jak to vypadá se zpravodajem? Už ho máš od pátku.

Ahoj Hela


------- Původní zpráva --------
Předmět: Z4
Datum: Thu, 16 Dec 2004 02:35:29 +0100
Od: Hubáčková Helena <[email protected]>
Komu: Karel Kadlec <[email protected]>


Ahoj Karle,



už nás docela tlačí čas. Musím dát dnes zpravodaj do tisku, jinak ho nestihneme vydat do Vánoc (tedy aby do Vánoc došel členům). Pokud nemáš korektury hotové, použiju zpravodaj s opravami, které jsem dělala v průběhu jeho připomínkování ostatními členy RR.



Ahoj, Hela



K dalšímu se už vyjadřovat nehodlám - nemá to absolutně smysl - vše, co bude řečeno a napsáno, stejně bude překrouceno a použito tak, jak se to jistým lidem hodí!
Helenasotis jest offline   Reply With Quote