View Single Post
Old 15-09-2011, 15:13   #5
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Aha, man irgi šiek tiek keisti tie atsinaujinimai, bet nieko.. jei ne Vaiva, tai turbūt net nebūčiau pastebėjus, kad atnaujinti ir aprašymai šunų, na pati duombazė.. retai ten užklystu aš, bet man kaaaip patiko! Daug fainiau, negu buvo
O savaitgalis tai superinis išties. Jau labai buvau pasiilgus Bruknės su Vaiva, tai mmm, senai neturėjau tokio gero savaitgalio o pasiurzgimų buvo, bet visi tik iš mano nuostabiosios, visiems išgirtosios uogelės ji ir Vaidžiui velnių davė (tipo - negalima čia myžt tau, čia maaaaano viskas, neuostyk, NEIK arti virtuvės, nebūk šalia žmogelių, juk čia viskas MAAAANO ), ir mane barė, kai bandžiau kartu laikyt, kad nufotkint. Bambeklė merga
O ten fotkėj šypso tai Vaidulis. Dabar galvoju ar jis rimtai gerokai didesnis už Bru, bet turbūt ne, gal tik foto taip atrodo.. ir dar dėlto, kad Bruknelė tai kaip ir priklauso mergaičiukei, susišukavusi, kailiukas švelnus, sugulęs gražiai, o Vaidosas tai gi apaugęs visas gaurais aš taip galvoju kad čia dėlto tas dydžio skirtumas labai matomas bet Vaiva, gal paneigs, ji geriau ten viską mato šunų klausimų
vike jest offline   Reply With Quote