View Single Post
Old 18-10-2010, 18:24   #84
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
... komentovala jsem pouze,jak na mě působí jeho příspěvek na jehož základě jsem si představila profil člověka, co ho asi mohl psát. A následně se řeší jaký je Roman.
Je něco špatného na tom, že lidi co Romana znají, se ho zastanou? Jj, Roman občas plácne nějakou blbost (viz. tu "před rokem a půl" ), nicméně je schopen svůj omyl uznat a omluvit se za něj. Nemyslím si o něm že je zakomplexovaný. Tolik moje konstatování k člověku, kterého osobně znám. Ale abych byl spravedlivý - myslím si, že ten jeho příspěvek byl zbytečně "vyhrocený". Takže Romane, na to aby se tady diskuze hrotily jsou tu jiní machři, chce to být trošku v klidu .

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Paralela-Eva Rocco nikde nepsala, že by se v Jevišovicích dávaly pamlsky-pouze napsala "víme jak probíhají zkoušky v Jevišovicích" - o pamlscích a podvodech nepsala nic-bouřlivé reakce mi připomínají rčení o potrefené huse.
Eva napsala v souvislosti k těm nešťastným pamlskům u přeboru: "... a jediným jejich cílem je diskreditace paní Soukupové, což všichni zasvěcení vědí - nebudu tu rozebírat "sranda mač", kterým bohužel Přebor už několik let je - já tam narozdíl od těch všech (cca 3 lidí, co se k tomu dosud kde vyjádřili) byla - až se psem něco odcvičíte, až absolvujete pár zkoušek, až zjistíte, jakým způsobem se třeba v Jevišovicích na táboře zkoušky dělaj, tak tu nebudete psát takové výkřiky do tmy."
Za prvé by mě zajímalo, jakým způsobem Ing. Soukupovou diskredituje to, že někdo dal pamlsek psovi z její ch.s. Za druhé - ve své odpovědi jsem nezmínil jediné slovo o pamlscích při zkouškách, ale pouze to, že Eva komentuje něco u čeho nikdy nebyla a dále jsem napsal mj. toto: "Eva by si měla uvědomit, že tím co napsala jednak znevažuje práci lidí s jejich psy, ale hlavně zpochybňuje rozhodování rozhodčích na zkouškách. A to už je opravdu dost na pováženou." A za tím si stojím. Však do Jevišovic na tábor přijeďte a sama uvidíte. Nebojte, v Jevišovicích opravdu psy z Molu Es ani jejich majitele nežereme , což Vám jistě potvrdí ti, co tam se psy z Molu Es jezdí.

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Další příklad vztahovačnosti, některé nejmenované osoby začaly chorobně nenávidět Moniku pro to, že na jedné výstavě pronesla cosi o hrůzách, které vyhrály. Majitelé si to vztáhli na své dokonalé překrásné psíky, které jim ta zlá Soukupová pohaněla. Nedokážou pochopit profesionální deformaci rozhodčí, která výstavu prožívá a vidí nedostatky, které nijak nesnižujou kvalitu psa.
Tak tady už si snad opravdu děláte legraci - profesionál by nikdy toto neměl vypustit z úst. Může korektním způsobem lidem vysvětlit nedostatky jejich psa (nikdo není dokonalý) a naučit je se na svého psa dívat realisticky a nepovažovat ho za poloboha, ale prohlásit o něčím psovi že je to "hrůza" tak že to slyší padesát lidí kolem, to fakt asi dost lidí kteří nejsou opravdu totálně splachovací zamrzí, a ty trošku citlivější to může i odradit od toho, aby se svým psem někam chodili. Jistě že každý má (nebo měl by mít) svého psa nejraději ze všech i se všemi jeho nedostatky, ale málokdo ho chce nechat veřejně shazovat, tím spíš od "známého profesionála". (Osobně jsem toto Ing. Soukupovou na výstavách prohlašovat neslyšel, reaguji pouze na to co je zde napsáno).
A že Ing. Soukupová Vás "zdraví" slovy že máte tlustého psa? No pak by měl asi fakt shodit . Já taky řeknu majitelům svých štěňat, že mají psa tlustého. Ale to je přece úplně něco jiného. Nikdy bych nikomu neřekl, že jeho pes je "hrůza", ale klidně komukoliv kdo má tlustého psa řeknu, že by "měl ten pejsek trošku shodit". Důležité je taky nehledat jen chyby, ale také vyzdvihnout přednosti, a ty se z konstatování, že pes je "hrůza" vyčtou jen těžko...

Nechtěl jsem už sem nic psát, ale k tomuto jsem prostě musel. Kamile a Ohnivákovi přeju, aby spolu vyhráli ještě hodně závodů - zaslouží si to oba. Všem ostatním jen to NEJ s jejich psy. Není to totiž o tom, jestli je nějaký pes z Molu Es nebo odjinud, nebo o tom, jestli má ten nebo onen psa od Ing. Soukupové - jsou to "jen" psi, a těm jsou lidské neshody úplně ukradené.

Karel Skoupý

P.S.: Poslední vtipný příspěvek tady byla "pohádka" od Daniely, ta by si fakt toho "borce nakonec" zasloužila
alexa jest offline   Reply With Quote