Thread: Puberta
View Single Post
Old 15-12-2012, 19:03   #39
tombr
Junior Member
 
tombr's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 8
Default

Ahoj, našemu zlobiči je 14 měsíců a zápasíme s několika problémy. Tak bych rád věděl, jestli mám doma "normálního" vlčího puberťáka.

1. kousání
Sice od doby kdy přezubil, uplynul nějaký ten pátek, stále mívá záchvaty kousání, kdy mi masíruje boty, skáče kolem mě a tahá za bundu a občas to i zabolí. Těžko ho uklidnit. Myslím, že je to výzva ke hře, ale ...

2. lovení aut a všeho co se rychle pohybuje
Ač se snažím sebe víc, nemůžu ho to odnaučit. Někdy s jedoucím autem nemá problém jindy na něj vyráží dřív, než přijede k nám. Už se mu tak podařilo ulovit auto Policie ČR, když přetrhl stopovačku a zastavil se před auto a když zastavilo, šel se podívat na příslušníky přímo do okýnka

3. krádeže a následná likvidace všeho co mu padne do oka

4. listonoš
Velký problém má se všemi, kteří něco hází do poštovní schránky, ať je to listonoš nebo jen kluk co nosí letáky. Všechny tyto pozná i venku, třeba jen podle zvuku motoru auta. Nevím, jak by to dopadlo, kdyby se k nim dostal. Když jsem dal pošťákovi piškot, aby ho psovi dal, tak si pes piškot v pohodě vzal i poslechl na sedni, ale vzápětí by zase vyrazil.

Co se týče poslušnosti, tak se střídají dny, kdy mě mile překvapuje a dny kdy je jednoduše na zabití.
Myslím, že jsem určitě na něco zapoměl, ale s těmito problémy se potýkáme vlastně denně.

Za vaše poznatky a zkušenosti předem díky.

Tomáš
tombr jest offline   Reply With Quote