View Single Post
Old 27-05-2013, 07:02   #13
ravalah
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by affisek View Post
Nemá to auto spojené s nějakým velkým stresem? Třeba veterinář... U nás ještě pomohlo hodně jezdit, krátké trasy, na procházky, prostě tak, aby to bylo příjemné a pes se na cestu autem těšil..
Netesi se prave asi kvuli tomu bliti a ze mu je spatne od zaludku...kdepak..u veterinare dostal akorat jednou injekci a to ani nepipnul a jeste dostal piskot a vrtel ocasem, navic sestricka ma CSV a tak si s nim hral, nez jsme prisli na radu. Ale co si budeme povidat, mne je spatne taky, kdyz jsem spolujezdec a kdysi jako diteti mi ani kinedril nepomohl. Proto ho do toho auta nenutim. Ujedeme 100 metru a on zacne hrozive slintat a kdyz vyleze z auta, tak je uplne vyrizenej. Nechce ani dobrotu. Ale od chovatele vim, ze jeho sourozenci to maji s auty stejne.

Ten plutek jsem chtel ja, pritelkyne zase ne..musime se nejak domluvit. S tou elektrikou mate pravdu. Neodchytl bych to 100 procentne. Slo mi jen o to, aby mu doslo, ze trest prijde i kdyz me nevidi a tak ho to pro zacatek prejde.

Kdyz mu sevru cumak, zacne na me dorazet a kousat do rukou...ve smyslu hry, takze to neplati..naopak se jeste vic rozdovadi.
  Reply With Quote