View Single Post
Old 19-03-2012, 19:27   #8
nyaro
Junior Member
 
Join Date: May 2011
Posts: 33
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Já myslím, že je dost důležité aby si pes zvykal na pobyt v kotci už od prvních dnů. Vždy by se v něm mělo odehrávat něco hodně příjmného, to znamená krmení. U Agara a Tajgy jsem nebyla důsledná a bylo mi líto dávat je už jako prcky do kotce.A taky chvíli trvalo, než si později na kotec zvykli, pro Agara to bylo i dost nebezpečné zvykání, protože byl schopen udělat cokoli aby se dostal ven. Tajga zas ničila všechny boudy ...
Mio a Kačka už měli tvrdší režim, v kotci zůstávali od malička a nikdy neměli problém. Dnes jim můžu dát do kotce dokonce i koberce nebo deky a zůstanou celé
moje cuba je zvykla v kotci od malicka. problem je v tom, za jsme se pred 3 mesici prestehovali, a nelibi se ji v kotci novem. pokud je u mych rodicu ve svem starem kotci, vse je zase ok. drive byvyla v kotci zavrena vzdy na noc. jenze v tom novem se vubec nevyspala, celou noc provyla, a za chvili to na ni bylo i videt, ze psychicky strada. strasne zhubla. takze ji tam ted nechavam opravdu jen vyjimecne. a to pouze po ranni prochazce, kdy ji tam dam krmeni, a pak nekdy odpoledne- a to se ji tam take snazim zprijemnit pobyt nejakou dobrotou, treba uchem. kdyz nema nic k jidlu, tak kotec demoluje nebo vyje a vyje...
zkousela jsem ji udelat neco na hrani, ale vsechny me vytvory zatim hodne rychle zmizely z povrchu zemskeho a ona pak zase pokracovala v demolici obydli
nyaro jest offline   Reply With Quote