View Single Post
Old 11-04-2011, 09:37   #24
Beruska
Junior Member
 
Beruska's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 47
Send a message via ICQ to Beruska Send a message via Skype™ to Beruska
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Aby bylo jasno v otázce háravých fen:

Háravá fena musí stejně jako všichni ostatní hodnocení psi projít veterinární kontrolou, která bude probíhat od 7:30 do 8:45. Bez této kontroly nemůže na bonitaci (ani případně ke svodu). Po této kontrole má ale areál opustit (tzn. nemá být ani v kotci nebo v autě na pozemku cvičáku) a zpět se dostavit až po odbonitování všech ostatních psů a fen. Majitel (psovod) takové feny bude zavolán čtvrt hodiny předem, aby se stihnul vrátit.

Zákaz pobytu háravých fen ale platí obecně pro všechny. To znamená i pro ty, kdo by se přišli na bonitaci jen podívat a fenu nebonitovali!

V tomto ohledu musím souhlasit s Vlkodlakem, že je dost jiných termínů, kdy fenu odbonitovat v době kdy nehárá. Je to ohleduplnější vůči feně samotné ale i všem ostatním psům. Možnost bonitovat aspoň na konci pořadí je podle mě vstřícný krok.
Můžu tohle brát jako oficiální harmonogram? Jedná se mi především o čas přejímky (projití veterinární kontrolou). Je smutné, že po poměrně intenzivním hledání jsem našla pouze informaci o tom, že akce začíná v 7:00. Myslím, že majitelé psů, kteří jdou na takovou akci poprvé, a nejsou tak sběhlí v hledání a zjišťování, by ocenili podrobnější info (třeba rovnou u formuláře na stránkách KCHČSV, kde se přihlašovali).
Beruska jest offline   Reply With Quote