View Single Post
Old 15-04-2010, 21:46   #6
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Tak ještě jednou - více polopatě:
tím, že byly poslány výsledky výstavy (odesílateli by za to mělo poděkováno a ne nadáváno), došlo i k odeslání aktuálních údajů o obou zmiňovaných jedincích. Správné pohlaví a celé jméno se objeví po aktualizace DB. Pokud by výsledky byly poslány bez těchto zvířat, admini se pravděpodobně správné pohlaví ani celé jméno nedozví nikdy... Pokud by výsledky byly bez některých jedinců, zase v tom bude někdo hledat diskriminaci...

Ano, jak v DB, tak v galerii, ve výsledcích výstav atd. se objevují chyby - chyby obvykle vznikají, když je něco odněkud někam přepisováno - to se bohužel stává. Od toho jsou ale majitelé a chovatelé, kteří by měli na chyby slušným způsobem upozornit adminy a žádat opravu (taky dlouhodobě řeším nesmysly v galerii mého vrhu E). Že u tak velkého molocha, jakým DB wolfdogu je, všechno trvá dlouho, je bohužel nepříjemný fakt, se kterým ale nezbývá, než se smířit (je zapotřebí si také uvědomit, že žádné jiné plemeno nemá ani vzdáleně tak rozsáhlou a podrobnou databázi plemene, jako českoslovenští vlčáci - to, co ČSV mají, většina z Vás bere jako naprostou samozřejmost aniž by se zamyslela nad pracností a náročností něco takového spravovat).
Na druhou stranu - mně osobně také vadí nekomunikace ze strany adminů - pokud na něco upozorním a v rozumné lhůtě mi někdo odpoví, že chybu bere na vědomí a náprava bude zjednána, bude to podle mě OK. Přesto si myslím, že první cesta by měla být vždy soukromým mailem nebo PM (takto se standardně řeší opravy jakýchkoli údajů na internetu); "vylepování" stížností do fóra beru jako až tu poslední možnost, kdy předchozí způsoby selhaly (promiň, Vlkodlaku, ale tón Tvého prvního příspěvku byl zcela zbytečně konfrontační a osobně se mi hodně nelíbil - a to se mě to naprosto nijak nedotýká osobně).
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote