View Single Post
Old 15-06-2009, 13:16   #13
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
Vaiva, tai gal va dabar kai jau zinai kas cia per zodziai, gal savo foto is treniruociu idesi?
nes gi TOKIAS galimybes gyvendama Vilniuje turi, tai ne as gudziam kaime, kai arciausias treneris 100 km nuo manes.
p.s. mergaites, keliaukit aiskintis i plepalu skyreli, nes tersiat tema.
Kas per žodžiai aš žinau, tik nesupratau, ar tema tik nuotraukų, ar kažkaip diskutuosim, dalinsimės patirtimi.
O asmeniškai man kandimai nepatinka. Per grubus užsiėmimas mano skoniui. BH - pasilakstymų pramogos, kai netingim, užsiimam, bet nuotraukų nedarom Tiesą sakant, man svarbiausia, kad šuo būtų be didelių pastangų valdomas mieste, tarp žmonių, kad niekam nekeltų grėsmės. O tai žinom mes čia kitų veislių atstovų, kurie prisilaiko egzų, o šuo turi visur visada su antsnukiu būt ir psichuoja nuo belenko
Niekas nieko neteršia, tai pasakokit, manau, visiems įdomu paskaityt - gal ir užsimanys kas kokį IPO pasportuot, juoba kad tikrai didžioji dalis žmonių gyvena Vilniuje, kur yra visos galimybės, jei tik noro yra
Beje, čia savaitgalį diskutuojant pasistojo klausimas, kaip yra su gelbėjimu iš vandens Lietuvoj? Gal kokie niufaundlendininkai ką daro? Nes ten mažumėlę bazės pradinės reikia, kateriuko pvz
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote