View Single Post
Old 26-04-2007, 17:10   #76
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK
český registr je nelegální, italský je nelegální,
Nikdo nikdy zde nepsal a nepíše, že registr je nelegální. Nelegální jsou ovšem zápisy do něj v rozporu se zápisním řádem nebo s použitím záměrně falešných údajů.

Quote:
Originally Posted by RadeKKK
chov na nechovných fenách P14 a neprošlých bonitací je legální.
Nechápu, proč zde mluvíte o chovu na nechovných fenách ? V ČR se na žádných takových fenách nechová. Bohužel v zahraničí ano (včetně "opěvované" Itálie). Ale to je téma jiné diskuze, která patří pod jiné téma.

Quote:
Originally Posted by Monika
"Carey" musím ubezpečit, že tlachá jen Pavel. Je to demagog, jak má být, jenž na reálném základě vytvoří zcela nový, ale silně patologický příběh.
Očekával jsem tuhle reakci. Ale myslím, že si každý může ověřit, že jediná fakta jsem zatím předložil v téhle diskuzi já. Proti nim se zatím argumentuje jen osobními útoky.

Quote:
Originally Posted by Monika
Osobně stále čekám na všechny dokumenty o Mutarách, které Pavel pracně sehnal, kdy budou uveřejněny!!
Moniko nestrachuj se, vše bude postupně zveřejněno tak, jak dokumenty budeme získávat. Nebo jestli nějaké dokumenty máš, můžeš je zde také zveřejnit. Jistě by to podpořilo Tvé argumenty.

[/quote]To jestli je v přihlášce vrhu uveden ČSV a nebo NO, vůbec nehraje roli. Zvířata jsou brána, jako zvířata bez původu a v generacích předků - IV. generace - je prostě prázdné místo, původ není prokázán. Tak jak to má být.[/quote]

Máš podivnou představu o zápisech do plemenné knihy. Když je to tak jedno, zkus vysvětlit, proč je tam tedy uvedeno to, co tam je ?

Pavel

PS : A jen kvůli případným námitkám - pomocný registr, do kterého jsou Mutary zapsány, není žádným samostaným registrem, jako např. registr zvláštní, ale nedílnou součástí plemenné knihy toho kterého plemene. Samozřejmě, že od počátku bylo obhájci Mutar tvrzeno, že to tak není a že pomocný registr nemá s plemennou knihou ČsV nic společného.
Pavel jest offline   Reply With Quote