Thread: KCHČSV ČR
View Single Post
Old 18-04-2006, 20:55   #6
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Snehurka
Až přišel řádný člen Pavel Hanuška, a ještě než bylo mé logo přijato konferencí, měl rozjetý obchod se samolepkami a ostatními upomínkovými předměty, kde bylo logo KCHČSV použito bez vědomí vedení klubu nebo mého
Cha, cha, cha. Nedej se vysmát. Právě naopak. Použití loga bylo Klubem schváleno a také Tvá připomínka na výborové schůzi byla výborem zamítnuta, pokud si pamatuji. Takže jako obvykle lžeš.

Quote:
Originally Posted by Snehurka
a když jem se ohradil, stal jsem se nepřítelem číslo 1, hned vedle Moniky...
Zapoměl jsi podotknout "...když jsem se, zlitý jako prase, ohradil...". Všichni si pamatujeme Tvé hulvátské vystoupení, kdy Tě museli členové výboru okřiknout, včetně Ing. Hartla.

Quote:
Originally Posted by Snehurka
V posledních letech jsem ale příspěvky řádně platil, a byl i v redakční radě, kde mne, bohužel, odradila lenost a diletantismus jejích současných členů, proto jsem odstoupil, abych nemusel sledovat, jak partička nedouků ničí mou práci.
Hmm, tak nevím, nevím. Já pouze vím, že výbor Tě jmenoval do redakční rady, stejně jako další členy a Ty jsi s tím souhlasil. Situace v Klubu už byla jasná. Monika Soukupová (kvůli jejímuž nezvolení tohle celé divadlo začalo) už nebyla členkou výboru a podávala stížnosti na ČKS. Přesto jsi místo člena redakční rady přijal (stejně jako pan Valášek) a jen jste čekali na nejvhodnější okamžik, abyste hodili Klubu klacky pod nohy, což jste nedlouho poté také učinili.

Quote:
Originally Posted by Snehurka
Totéž se týká kklubového logotypu, ke kterému je zpracován kompletní manuál, ale situace v klubu dospěla tak daleko, že jsem byl nucen zakázat jeho užití, protože nehodlám svou prací zaštítit podvodníky a lenochy. Toť vše...
Tvoje nadávky jsou jen ukázkou Tvé úrovně a toho, že Ti jde skutečně o "dobro Klubu a československých vlčáků".

Quote:
Originally Posted by Judita
Ahoj, nedivte se, že spousta z nás, co máme čévéčko a zajímáme se o čsv, nechce být členem klubu. Vždyť vy se pořád jenom hádáte, i v Dobříši to bylo cítit. Proč bychom měli vstupovat do takového klubu?
Judito, do Klubu nikdo nikoho nenutí. Je spousta majitelů ČsV, kteří v Klubu nejsou. Tady se bavíme o lidech, kteří léta zastávali funkce v Klubu a přitom neplatili příspěvky. A protože ve stanováchj bylo, že je nutné před vyloučením takového člena 3x písemně upozornit, prostě sami sebe neupozorňovali. A tak ostatní na ně tvrdě dopláceli.
A co se týká hádek v Klubu, vždycky budou v takovém společenství různé názory a různé skupiny, které je budou prosazovat. Je jen otázka, jakým způsobem se prosazují. Někdo používá demokratické volby a diskuzi a někdo jen nadává, uráží a podává stížnosti a udání. Bohužel jsou mezi námi i tací, kteří špiní Klub a jeho představitele, kteří se snaží ho rozvrátit a házet mu klacky pod nohy, kde můžou. Přesto jsou stále jeho členy a nikdo nikdy zatím nenavrhoval jejich potrestání ani vyloučení. Myslím, že už z toho je jasné, že Klub funguje na demokratických principech a není diktaurou několika vyvolených, jak se o to někteří snažili v minulosti.
Pavel jest offline   Reply With Quote