Thread: KCHČSV ČR
View Single Post
Old 19-04-2006, 12:15   #11
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
To je právě rozdíl mezi Tebou a současným vedením. Nikdo nikoho netrestá a nikdo nikoho nevylučuje, jak jsi Ty neustále halasně na schůzích požadovala, přestože jsi to byla právě Ty, kdo Klub okrádal, protože jsi neplatila příspěvky.
Tak tohle mně opravdu alespoň pobavilo. Vysoké pokuty jsou výmyslem a byly zavedeny za současného vedení a vůbec je nezajímá, že na to nemají žádno pravo a oporu ve stanovách.
A mé členství? ..... myslím, že zase mohu podat trestní oznámení, tentokrát však pro pomluvu! Na to, že to napíšeš jsem čekala . Prosím ověř si příště informace, ať je nemáš jako vždy jen z doslechu, než je uveřejníš. Klub dluží mně, ale to bych se zase opakovala.....
Další demagogické výlevy, kocourkovské postupy, polopravdy a věty vytrhané z kontextu rozebírat s tebou nehodlám..nemám na to čas, má to nulový význam a je na to dnes moc hezky.
.... a opakovat se už taky nebudu, každý máme jiné vidění a vnímání světa, zvířat, lidí, výcviku, morální hodnoty, vlastní důstojnosti a toho co k pejskařině patří a co ne. A s tím se taky nedá nic dělat!
Monika
Monika jest offline   Reply With Quote